امروز
 يكشنبه , 01/بهمن/1396
 Sunday , 21/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

بازدید و جلسه شورای مدیران معاونت اداری و مالی در پایان کار برجهای مسکونی جام جم همت (39) چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 17 اسفند 1387 ، 13:55

جلسه شورای مدیران به همراه بازدید از قسمت های مختلف پروژه جام جم همت (39) انجام شد. در این بازدید که عصر روز یکشنبه مورخ 11/12/87 با حضور معاون محترم اداری و مالی سازمان صورت گرفت، حاضرین از بخش های مختلف مجتمع نظیر سالن اجتماعات فجر انقلاب، پارکینگ طبقات، سالن چندمنظوره، رستوران، شهربازی، سالن بدنسازی، استخر، موتورخانه، بانک، مرکز تجاری و ... دیدن کردند.

بازدید و جلسه شورای مدیران معاونت اداری و مالی در پایان کار برجهای مسکونی جام جم همت (39) 

پس از بازدید، جلسه شورای مدیران با نمایش کلیپ و ارائه گزارش کاملی از تاریخچه ساخت و موانع و مشکلات و تلاش ها و اقدامات انجام شده در طول ساخت این پروژه عظیم توسط آقای پورنصاری، رئیس صندوق بازنشستگی سازمان شروع شد.

وی در ادامه، بهره برداری پیش از موعد این پروژه و تقارن آن با سی امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از افتخارات دیگر این صندوق برشمرد.
پورنصاری با توصیف چگونگی فروش واحدهای این مجتمع مسکونی، تحویل سند به خریداران را پس از تحویل واحدهای مربوطه یکی از بهترین کارهای انجام شده در مالکیت واحدها و خدمات فروش دانست که با رایزنی ها و هماهنگی های قبلی توسط «مدیریت فروش پروژه» صورت می گیرد.
وی در پایان از آقای مهندس ضرغامی و آقای تقدس نژاد به خاطر مساعدتها و پشتیبانی در مراحل مختلف ساخت پروژه تقدیر و تشکر کرد.
سپس معاون اداری و مالی، آقای تقدس نژاد از آقای پورنصاری و همه کسانی که در اجرای این پروژه نقش داشتند تقدیر کرد و ساخت این پروژه بزرگ را نشان لیاقت و شایستگی صندوق بازنشستگی سازمان برای اجرای پروژه بعدی دانست.
وی با تشریح و مقایسه وضعیت صندوق در سال 84 و شرایط فعلی، پیشرفت آن چشمگیر خواند و تأمین ساختمان هایی نظیر پرس تی وی، شبکه پنج و ... را از جمله اقدامات این صندوق برشمرد.
آقای تقدس نژاد در ادامه به تلاش های شبانه روزی عوامل پروژه اشاره کرد و گفت: در یک سال اخیر 60 درصد کار اجرایی انجام شده که اگر می خواستیم فقط برای طراحی و ساخت سیستم موتورخانه آن، پیش بینی زمانی انجام دهیم، شاید شش ماه بطول می انجامید ولی این صندوق موفق شد کل این سازه عظیم را به مدت یک سال طبق روزشمار و به موقع تکمیل و تحویل دهد.
وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت در اجرای پروژه های آتی، بالاترین اجرا و مزد را برای اتمام این پروژه، معنوی و فراتر از مادیات دانست و گفت : دعای خیر ساکنین این پروژه بهترین پاداش برای عوامل آن خواهد بود.
در پایان این جلسه، آقای اشتری، قائم مقام معاون اداری و مالی، تشکیل جلسه شورای مدیران را در این مکان، بهانه ای برای تقدیر از زحمات آقای پورنصاری دانست و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد. همچنین در پایان جلسه تک تک مدیران کل معاونت از خدمات آقای پورنصاری، رئیس صندوق بازنشستگی قدردانی کردند. لازم به ذکر است ساخت پروژه مسکونی جام جم همت (39) در تیرماه 1380 آغاز و در بهمن ماه سال جاری با 712 واحد مسکونی و امکانات کامل رفاهی به بهره برداری رسید.