امروز
 پنجشنبه , 28/دي/1396
 Thursday , 18/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

اجرای افزایش حقوق سال 87 بازنشستگان شریف سازمان چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه ، 14 ارديبهشت 1388 ، 09:38
چهارمین همایش سالانه صندوق بازنشستگی با حضور آقایان تقدس نژاد معاون محترم اداری و مالی و ریاست هیأت امنای صندوق بازنشستگی، پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی، معاونان، مدیران صندوق و مدیران عامل و سایر مدیران شرکت های تابعه صندوق در روز پنجشنبه سوم اردیبهشت برگزار شد.
در این همایش آقای تقدس نژاد معاون محترم اداری و مالی سازمان و ریاست هیأت امنای صندوق بازنشستگی با اظهار رضایت از عملکرد صندوق در دوره مدیریت فعلی اعلام نمود سال گذشته  یکی از بهترین سالهای کار صندوق بوده است و این موضوع با اتخاذ تدابیر مناسب و مطلوب، شفاف نمودن کلیه امور، منظم بودن کلیه کارها و فعالیت های صندوق، برنامه ریزی اساسی و تشکیل شرکتهای مورد نیاز  و استفاده از نیروی انسانی باتجربه و ارزشمند محقق شده است.
 
 
اجرای افزایش حقوق سال 87 بازنشستگان شریف سازمان
 
ایشان افزود : در این دوره کارهای خوبی در صندوق انجام شده است و فعالیت و ارتباط خوب با حوزه های اقتصادی کشور، تسویه حساب آگهی های سالهای گذشته، ارتباط و تعامل خوب و مطلوب با سازمان از جمله این فعالیت ها می باشد.
معاون محترم اداری و مالی سازمان توجه بیشتر به ایجاد شرکت بیمه و افزایش فعالیت های شرکت ساختمانی عمران پارس جام جم و فعالیت بیشتر آژانس سیما پرواز جام جم را از مهمترین فعالیت های سال جاری در صندوق بازنشستگی قلمداد نمودند.
پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور آقای تقدس نژاد معاون محترم اداری و مالی سازمان و ریاست هیأت امنای صندوق بازنشستگی در این همایش اظهار امیدواری کرد برگزاری این همایش موجب ارتقاء و پیشرفت فعالیت ها و عملکرد صندوق بازنشستگی در سال 88 گردد.
رئیس صندوق بازنشستگی هدف از برگزاری همایش را بررسی و ارزیابی عملکرد صندوق بر مبنای برنامه مصوب سال 87، بررسی علل عدم اجرای مصوبات اجرانشده، برنامه ریزی اجرای برنامه سال 88، اتخاذ راه حل برای مسایل و مشکلات موجود، تعامل سایر واحدها با یکدیگر و بیان انتظارات و پیشنهادهای مدیران عنوان کرد.
ایشان با اعلام این مطلب که خوشبختانه صندوق بازنشستگی وظایف و برنامه های سال 87 خود را به خوبی و با موفقیت اجرا کرده است از همه مدیران صندوق تقدیر و تشکر کرد و تأکید نمود برگزاری این قبیل همایش ها موجب ساماندهی امور و کارها، تسریع در اجرای برنامه های مصوب و ارتقاء وحدت و همدلی بیشتر در میان مجموعه مدیران صندوق و شرکتهای تابعه می گردد.
وی با بیان این مطلب که مقام معظم رهبری سال 88 را به عنوان سال اصلاح الگوی مصرف نامگذاری نمودند، تحقق بیانات معظم له را در ابعاد مختلف صندوق، مورد تأکید قرار دادند.
پورنصاری افزود : تأمین و پرداخت حقوق بازنشستگان شریف سازمان، از مهمترین و خطیرکردن وظایف صندوق می باشد که خوشبختانه همگام با سایر دستگاههای کشور، افزایش حقوق بازنشستگان عزیز سازمان در مهرماه 87 تحقق و تا پایان سال مبالغ مربوطه پرداخت گردید.
رئیس صندوق بازنشستگی با بیان این موضوع که عملکرد و فعالیت های صندوق بازنشستگی مورد رضایت آقای مهندس ضرغامی ریاست محترم سازمان و آقای تقدس نژاد معاون محترم اداری و مالی سازمان و ریاست هیأت امنای صندوق بازنشستگی قرار گرفته است از پشتیبانی ها، حمایتها و مساعدتهای مداوم، مستمر و ارزشمند شأن تشکر نمود و از اینکه مجموعه همکاران صندوق بازنشستگی توانسته اند موجبات رضایت مسئولان عالیه سازمان را فراهم نماید اظهار خشنودی نمود.
پورنصاری اتمام پروژه جام جم همت (39) را یکی از مهمترین اقدامات صندوق در سال گذشته عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود در دهه مبارک فجر امسال، پروژه 400 واحدی جام جم اسلامشهر نیز مورد بهره برداری قرار گیرد.
در پایان این همایش آقایان مهندس محمد محب خدایی مدیرعامل شرکت ساختمانی عمران پارسجام جم، آزاد مجیدی مدیر برنامه ریزی صندوق بازنشستگی و صالح کاظمی نیا معاون اداری و مالی و برنامه ریزی شرکت ساختمانی عمران پارس جام جم به عنوان مدیران نمونه صندوق بازنشستگی در سال 87 انتخاب شدند و لوح تقدیر و هدایای آنان توسط آقایان تقدس نژاد و پورنصاری اهداء گردید.