امروز
 پنجشنبه , 28/دي/1396
 Thursday , 18/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

کلنگ زنی پروژه جام جم کاشانی چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 24 شهریور 1389 ، 13:29

در تاریخ چهاردهم شهریور ماه سال جاری مصادف بابیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان مراسم کلنگ زنی پروژه جام جم کاشانی صندوق بازنشستگی با حضور مدیران صندوق و شرکت سرمایه گذاری عمران پارس جام جم و پیمانکار و مشاورین پروژه انجام شد.

عباس پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی با آرزوی قبولی  طاعات و عبادات همکاران اظهار نمود که این پروژه دومین پروژه صندوق بازنشستگی می باشد که در سال جدید عملیات ساختمانی آن آغاز می گردد. وی افزود پروژه جام جم کاشانی صرفاً یک پروژه ادار ی و تجاری می باشد که امید است باتلاش مجموعه همکاران، پروژه مذکور طبق زمانبندی اعلام شده در مدت  دو سال به پایان رسانده شود.

پورنصاری با تاکید براین موضوع که سرعت وکیفیت در اجرا از مهمترین مسایل مربوط به پروژه های صندوق بازنشستگی می باشد از مدیران شرکت عمران پارس جام جم و مجری پروژه خواست تا بانهایت دقت به این دو فاکتور مهم ، در تمامی مراحل ساخت و اجرا توجه نمایند.

مهندس محسن قالیچه باف مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عمران پارس جام جم نیز در این مراسم اعلام نمود:  پروژه جام جم کاشانی باکاربری اداری – تجاری در زمینی به مساحت 640 متر مربع و زیر بنای کل 5440  متر مربع در 11 طبقه ( هم کف – 5 طبقه فوقانی- 5 طبقه زیر زمین ) ساخته خواهد شد که دارای 29 واحد تجاری و 16 واحد اداری و 56 پارکینگ می باشد .

مهندس قالیچه باف اظهار امیدواری کرد که این پروژه در زمانبندی اعلام شده در شهریور ماه 1391 به بهره برداری برسد مدت اجرای این پروژه 24 ماه تعیین شده است .

ایشان با تشکر از مساعدت های رئیس صندوق بازنشستگی و اعضای هیات مدیره شرکت ساختمانی به ضرورت دقت و توجه به دستورات ریاست  صندوق بازنشستگی در اجرا و ساخت پروژه ها تاکید نمود .

شایان ذکر است پروژه جام جم کاشانی در بلوار آیت ا... کاشانی - روبروی خیابان مهران -  پلاک 256 واقع گردیده است .