امروز
 يكشنبه , 01/بهمن/1396
 Sunday , 21/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

کلنگ زنی پروژه جام جم الهیه چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 26 بهمن 1389 ، 13:08


در ایام ا... دهه مبارک فجر،  کلنگ زنی پروژه جام جم  الهیه ، با حضور رئیس صندوق بازنشستگی ، مدیر عامل شرکت عمران پارس جام جم و مدیران و معاونان صندوق بازنشستگی و شرکت  یاد شده ، روز سه شنبه 19/11/89 برگزار شد .

 

 

عباس پورنصاری، رئیس صندوق بازنشستگی، با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر ، کلنگ زنی پروژه الهیه را در دهه فرخنده فجر، مبارک ومیمون دانست و اظهار امیدواری کردند با تلاش و همت مضاعف کلیه همکاران صندوق و شرکت ساختمانی بتوانیم شاهد رشد و توسعه کمی و کیفی پروژه های ساختمانی باشیم .

رئیس صندوق بازنشستگی، پرداخت حقوق بازنشستگان شریف سازمان را از اولویت های مهم کاری صندوق  بر شمرد و افزود : ان شاء ا... با اجرای این قبیل پروژه ها به ارزش افزوده بالاتری دست  خواهیم یافت تا برای  پرداخت حقوق بازنشستگان شریف سازمان،  پشتوانه قوی تری در اختیار داشته باشیم.

پورنصاری همچنین خاطر نشان کرد پیمانکاران این پروژه باید بدانند که رعایت زمانبندی پروژه (Cpm)، ایمنی کار و کیفیت ساخت، سه  عامل مهم و اساسی در اجرا و ساخت پروژه  ساختمانی صندوق بازنشستگی به شمار می روند که همواره مورد تاکید بوده اند.

 

 

در ابتدای این مراسم نیز مهندس محسن قالیچه باف، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عمران پارس جام جم با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر از رئیس صندوق بازنشستگی ، اعضای هیئت مدیره شرکت ومجموعه همکاران صندوق و شرکت ساختمانی برای حمایت ها و مساعدت هایشان در اجرا ی این پروژه تشکر و اظهار امیدواری کردند که پروژه جام جم الهیه طبق  برنامه زمانبندی به  پایان رسد.

توضیح اینکه پروژه جام جم الهیه در اتوبان مدرس، ورودی الهیه، نبش خیابان بیدار واقع  شده و در زمینی به مساحت 3320 متر مربع و با زیر بنای کل 32155 متر مربع اجرا خواهد شد.