امروز
 سه شنبه , 26/دي/1396
 Tuesday , 16/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

کلنگ زنی پروژه جام جم کاج آبادی چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 30 بهمن 1389 ، 18:15

کلنگ زنی پروژه جام جم کاج آبادی ، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور رئیس صندوق بازنشستگی ،مدیر عامل شرکت عمران پارس جام جم و مدیران و معاونان صندوق بازنشستگی و شرکت  مذکور  ، روز چهارشنبه 20/11/89 برگزار شد.

 

عباس پورنصاری ،رئیس صندوق بازنشستگی با  اعلام این موضوع که در دهه مبارک فجر امسال، شاهد کلنگ زنی دو پروژه ساختمانی هستیم ، اظهار امیدواری کرد که به برکت ایام خجسته پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، در سال تلاش مضاعف  و همت مضاعف، آغاز عملیات ساختمانی پروژه های صندوق بازنشستگی  را نیز شاهد باشیم .

رئیس صندوق بازنشستگی با تبریک این ایام مبارک افزود:  از ابتدای سال تلاش  مضاعف و همت مضاعف تاکنون ، عملیات ساختمانی پنج پروژه صندوق بازنشستگی  شامل پروژه های رسالت ، کاشانی ، افریقا، الهیه و کاج آبادی آغاز شده است و ان شاء ا... با تلاش و همت مجموعه همکاران صندوق بازنشستگی و شرکت ساختمانی، در سال آینده  نیزشاهد آغاز عملیات ساختمانی دیگر پروژه ها  خواهیم بود تا درجهات اهداف  مهم و اساسی صندوق بازنشستگی که همان  پرداخت حقوق بازنشستگان شریف سازمان  است ، به وظیفه خود عمل کرده باشیم  و به امید خداوند متعال، حقوق این قشر زحمتکش نیز به موقع و بدون هر گونه  تاخیر پرداخت شود.

 

 

وی با تاکید بر سه اصل مهم و اساسی در اجرا ی پروژه های ساختمانی صندوق بازنشستگی که رعایت زمانبندی (Cpm) ، ایمنی و کیفیت  را شامل می شود ، از پیمانکار این پروژه خواست تا در این خصوص ، اقدامات لازم را  صورت دهد .

رئیس صندوق بازنشستگی همچنین از مدیران شرکت عمران پارس جام جم ، اعضای هیئت مدیره شرکت ساختمانی و سایر همکاران صندوق و شرکت به دلیل تلاش و همت والا یشان قدر دانی و تشکر کردند.

در ابتدای این مراسم نیز مهندس محسن قالیچه باف، مدیر عامل شرکت ساختمانی عمران پارس جام جم با تبریک ایام خجسته دهه فجر ، کلنگ زنی دومین پروژه ساختمانی را در این ایام ، مبارک و فرخنده دانست و اظهار امیدواری کرد که این پروژه نیزطبق زمانبندی مصوب به پایان رسد.

 

 

 

توضیح اینکه ، پروژه جام جم کاج آبادی در زمینی به مساحت 730 متر مربع با زیر بنای 3590 متر مربع اجرا خواهد شد . این پروژه در خیابان افریقا ، خیابان کاج آبادی ، پلاک 2/4 روبه روی بانک کار آفرین واقع شده است