امروز
 يكشنبه , 01/بهمن/1396
 Sunday , 21/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت جام جم بازرگان پیشرو ( 5/9/90 چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 20 آذر 1390 ، 22:02

در مراسمی با حضور رئیس صندوق بازنشستگی ، معاونین و مدیران صندوق و مدیران عامل شرکتهای تابعه صندوق وکارکنان شرکت جام جم بازرگان پیشرو ، آقای امید  فرید فر بعنوان مدیر عامل جدید شرکت جام جم بازرگان پیشرو معرفی گردید .

 

 

در این مراسم که با قرائت کلام ا... مجید آغاز گردید، عباس پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی با تبریک هفته بسیج و ذکر تقارن این هفته با ایام محرم گفت : بسیج و بسیجی خالصانه و با اعتقاد خودش پای در راه حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) گذاشت و همان بسیجی که در دوران انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس پای در عرصه دفاع از میهن اسلامی گذاشته ، مدافع انقلاب شکوهمند اسلامی می باشد.
ایشان با گرامی داشتن یاد و خاطره شهید حسن تهرانی مقدم به ذکر خصوصیات بارز اخلاقی  این شهید بزرگوار پرداخت و افزود:  این شهید گرامی زندگی  بسیار ساده و مخلصانه ای داشت و کارهای بسیار بزرگی را برای کشو ر انجام داد و این که امروز دشمن حتی جرات کوچکترین تهاجم به خاک عزیز کشور را ندارد برگرفته از شهامت هاو رشادتهای این شهیدان عزیز می باشد که  نشات گرفته از قیام عاشورا و حرکت سید الشهدا(ع) می باشد.
ریاست صندوق بازنشستگی از تقارن این دو مناسبت مهم با معارفه مدیر عامل جدید شرکت جام جم بازرگان پیشرو به فال نیک یاد کرد و اضافه نمود: تغییرو تحولات و جابجایی ها در سطح مدیران امری عادی و طبیعی می باشد و انسان می بایست این تفکر را داشته باشد روزی که می آید فردایی بایدبرود پس باید به گونه ای فعالیت نماید که باعث خیر و برکت در حوزه های کاری خود باشد.
در ادامه ایشان با تقدیر از زحمات آقای میر حبیبی مدیر عامل سابق شرکت به معرفی آقای امید فریدفر پرداخت و توضیح داد: بابررسی از بین گزینه های مختلف با توجه به سوابق، تجارب و تدین آقای مهندس امید فرید فر و  ویژگیهای مثبت ایشان، نامبرده را به عنوان مدیرعامل جدید انتخاب و معرفی نموده و امید است  با همکاری خالصانه و خوب مجموعه کارکنان شرکت بازرگانی و تعامل خوب با مجموعه صندوق بازنشستگی شاهد موفقیت های روز افزون این شرکت باشیم .
در ادامه آقای امید فریدفر مدیر عامل جدیدشرکت جام جم بازرگان پیشرو نیز با تبریک هفته بسیج و آرزوی بهره مندی از فیوضات ماه محرم و تشکر از ریاست محترم صندوق بازنشستگی به جهت این انتصاب،  اظهار امیدواری نمود که با تلاش وکوشش مجموعه همکاران شرکت وحمایتهای ریاست محترم صندوق و مجموعه معاونین و مدیران عامل شرکتها و مدیران صندوق بتواند شرکت جام جم بازرگان پیشرو را به اهداف مورد نظر برساند.
در پایان این مراسم معاونین و مدیران صندوق و مدیران عامل شرکتهای تابعه با تبریک انتصاب آقای امید فریدفر برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند و  آمادگی خود را برای هر گونه همکاری با ایشان اعلام داشتند.