امروز
 يكشنبه , 01/بهمن/1396
 Sunday , 21/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

مراسم تودیع و معارفه روسای صندوق بازنشستگی صدا وسیما برگزار شد چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 29 آذر 1390 ، 10:11

     مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در روز یکشنبه 27/9/90 ساعت 00/15 لغایت 00/17 شاهد برگزاری مراسم تودیع آقای پورنصاری رییس قبلی و معارفه آقای مستانی رییس جدید صندوق بازنشستگی بود.

 

 در این مراسم پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی از کلام الله مجید
آقای تقدس نژادمعاون اداری و مالی سازمان و رییس هیات امنای صندوق بازنشستگی به تقدیر و تشکر از آقای پورنصاری و معرفی سر فصل های خدمات ایشان طی 6 سال فعالیت در صندوق بازنشستگی پرداختند . ایشان در ادامه ضمن تبریک به آقای مستانی رئیس جدید صندوق بازنشستگی از خدمات 2 سال گذشته ایشان نیز در اداره کل رفاه سازمان تقدیر و تشکر کردند.

 

سپس آقای پیشگاهی فرد مدیر عامل شرکت  سروش به نمایندگی از مدیران کل و مدیران حوزه معاونت اداری و مالی سازمان ضمن تشکر از خدمات ارزنده آقای پورنصاری در صندوق بازنشستگی به آقای مستانی تبریک و خوشامدگویی گفته و برای ایشان در سمت ریاست صندوق آرزوی موفقیت نمودند.
در ادامه آقای پورنصاری گزارشی از برنامه ها و فعالیت ها صندوق در مدت 6 سال ارایه کرده و برای آقای مستانی آرزوی توفیق کردند. پس از ایشان آقای مستانی اظهار امیدواری کردند در سمت جدید فرصتی برای کار و خدمت به همکاران شاغل و بازنشسته سازمان و ارتقاء
پیش از پیش جایگاه صندوق بازنشستگی در عرصه رسانه ملی باشد.
 مراسم مقارن با اذان مغرب و عشاء باصلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .