امروز
 سه شنبه , 26/دي/1396
 Tuesday , 16/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

افتخار ما؛ توفیق رسیدگی به وضعیت شماست چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 5 خرداد 1395 ، 07:53

بازدید رئیس صندوق بازنشستگی از منزل خبرنگار جانباز سید حمید بهمنی به مناسبت سوم خرداد - روز مقاومت، ایثار و پیروزی

در ایام مبارک نیمه شعبان و مقارن با سالگرد فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی رئیس صندوق بازنشستگی سازمان از منزل خبرنگار جانباز حمید بهمنی بازدید کرد. در این بازدید که تعدادی از معاونان و مدیران صندوق بازنشستگی نیز جناب آقای بیگی رئیس جدید صندووق بازنشستگی را همراهی نمودند ایشان بر ضرورت رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و از کار افتادگان سازمان تاکید کردند و این مهم را یک افتخار و توفیق الهی دانستند.

 

حمید بهمنی متولدهفت آبان 1342 درشهرآمل دارای تحصیلات آکادمیک در انجمن سینمای فارابی ایران وانجمن سینمای جوان وسال ورود به صداوسیما 1368وسال جانبازی یازده فروردین 1382 درجنوب عراق شهربصره هنگام فیلمبرداری ازاشغال عراق توسط آمریکای متجاوزگر بوسیله موج انفجار و تشعشعات رادیو اکتیو و بمب اورانیوم ضعیف شده ازناحیه هر دو چشم نابینا و از ناحیه ریه شیمیایی می شود.

 

ایشان نیروی رسمی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، عضو انجمن خبرنگاران ایران و اتحادیه خبرنگاران آسیا اروپا و آمریکا و گروه مستند سازان تلویزیونی سازمان ملل UN می باشند. سید سمیع بهمنی عضو تازه خانواده بهمنی است که در روز 22 بهمن سال گذشته به دنیا آمده است و با حضورش، طراوت و نشاط ویژه ای به خانواده ایثارگر بهمنی بخشیده است. در این دیدار آقای حمید بهمنی خاطراتی از ماموریت های سازمانی خود بیان نمودند و نحوه نائل شدن به درجه جانبازی را تشریح کردند. در پایان این بازدید رئیس صندوق بازنشستگی ضمن قدردانی از ایثارگری های خانواده بهمنی ابراز امیدواری نمودند با رسیدگی بیشتر به وضعیت بازنشستگان و افراد تحت حمایت صندوق بازنشستگی مشکلات ایشان کاهش یافته و به لطف خدا زمینه برای تامین آرامش و آسایش این عزیزان فراهم گردد.