امروز
 يكشنبه , 01/بهمن/1396
 Sunday , 21/January/2018

 

حدیث نور

شرکت های تابعه صندوق

صندوق بازنشستگی، برنامه خدمات جدید به بازنشستگان سازمان را تدوین و اجرا می نماید چاپ فرستادن به ایمیل
سه شنبه ، 22 مرداد 1387 ، 11:42

    همایش شش ماهه اول سال 87 صندوق بازنشستگی با حضور آقایان پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی، نواداد مدیرکل مرکز آذربایجان شرقی، معاونین، مدیران صندوق و مدیران عامل و سایر مدیران شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی در روز مبعث پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) چهارشنبه مورخ 9/5/87 در شهر تبریز برگزار گردید.

نشست تبريز

 
    در این همایش آقای پورنصاری با تبریک عید مبعث، تقارن برگزاری این همایش با این عید را به فال نیک گرفته و هدف از برگزاری همایش را بررسی عملکرد 4 ماهه اول سال 87 بر مبنای برنامه مصوب سالانه، مصوبات اجرا نشده 4 ماهه اول سال 87، ارایه برنامه کلان 8 ماهه آتی و بیان مسایل، مشکلات، تعامل با سایر واحدها، انتظارات و پیشنهادها عنوان نمونه و تاکید کردند برگزاری این قبیل همایش ها موجب ساماندهی امور و کارها، تسریع در اجرای برنامه های مصوب و ایجاد صمیمیت بین مجموعه همکاران صندوق بازنشستگی می گردد.

    آقای پورنصاری رئیس صندوق بازنشستگی با اشاره به اینکه پرداخت حقوق بازنشستگان از مهمترین وظایف صندوق بازنشستگان می باشد، اعلام نمود انشاء ا... درآینده صندوق بازنشستگی بتواند در کنار پرداخت حقوق به بازنشستگان شریف سازمان، برنامه خدمات جدید را به این عزیزان تدوین و اجرا نماید.

    در ادامه همایش، معاونین و مدیران صندوق و مدیران عامل شرکت های تابعه صندوق به تشریح عملکرد 4ماهه اول سال 87 واحدهای مربوطه پرداختند و گزارشی از روندکارهای انجام شده و برنامه کلان 8 ماهه آتی ارایه دادند. در ادامه جلسه، آقای پورنصاری با اعلام این مطلب که روند کارهای انجام شده از سوی واحدهای مختلف صندوق، مثبت ارزیابی می گردد، اظهار امیدواری نمود که کلیه مدیران صندوق بتوانند در 8 ماهه آتی نیز به انجام برنامه های مصوب سال 87 بپردازند و در پایان سال مجموعه برنامه های سال 87 واحدهای صندوق طبق برنامه ریزی مصوب سال 87 بپردازند و در پایان سال مجموعه برنامه های سال 87 واحدهای صندوق طبق       برنامه ریزی به انجام رسانده شود.

    در ادامه جلسه آقای نواداد با تشکر از رییس صندوق بازنشستگی که شهر تبریز را بعنوان محل برگزاری همایش صندوق بازنشستگی انتخاب نمودند از اقدامات صورت گرفته در صندوق در زمان آقای پورنصاری تشکر نموده و برای مجموعه صندوق آرزوی موفقیت نمودند. سپس ایشان به تشریح نقش و جایگاه استان آذربایجان شرقی در سطح کشور و مرکز صدا و سیمای استان پرداختند.

    در پایان همایش نیز آقای پورنصاری با تشکر از آقای نواداد و همکاران ایشان و مساعدت برای برگزاری این همایش، به جمع بندی همایش پرداختند. ایشان با تقسیم بندی حوزه کاری کلیه واحدهای صندوق به سه حوزه سیاستگذاری و برنامه ریزی، اجرا، نظارت، کنترل و گزارش گیری، اظهار نمودند در سیاستگذاری،           تصمیم گیری مشترک ستاد با واحدها، برنامه های کاری آنان تصویب می گردد و در حوزه اجرا، صرفاً واحدها به صورت تخصصی کارها را به عهده دارند. ایشان نظارت، کنترل و گزارش گیری را از وظایف مهم واحد برنامه ریزی صندوق بازنشستگی عنوان نموده و تاکید کردند در طول دوره های مختلف در سال، واحد برنامه ریزی اقدام به این کار می نماید.

    در پایان این مراسم آقای پناهی معاون اداری و مالی صندوق و آقای برق مدیر حقوقی صندوق به عنوان مدیران نمونه صندوق بازنشستگی در سال 86 انتخاب و لوح تقدیر و هدایای آنان توسط آقایان پورنصاری ریاست صندوق بازنشستگی و نواداد مدیرکل مرکز آذربایجان شرقی به آنان اهداء گردید.